Referencie

Alex je fakt dobrý finančný a zároveň aj realitný poradca, navyše aj trpezlivý ? … oceňujem že je to vlastne všetko v jednom, ušetrí to veľa času, silno odporúčam … ďakujem za spoluprácu ?

Monika P.

Pan Maksimčuk,klobúk dolu pred ním…férový chlap vo všetkom a skúsený.

Roman J.

Pan Maksimcuk je jeden z najlepsich vo vysvetlovani a hladani rieseni. Nie len ze ma odbremenil od vybavovania hypotek, poistky atd… Ale hlavne pomohol vybrat spravnu nehnutelnost, daval pripomienky k zmluvam a podobne, PLNE ODPORUCAM!

Marek P.

Velmi som spokojny s pracou pana Maksimčuka.Všetko bolo vybavene kvalitne,a žiadnych “za chvilku”.

Maxim I.

Odporúčam Alexa ako veľmi dobrého realitného a finančného poradcu. Nie len poradí ale aj všetko vybaví a obehá za vás :-). Je vidieť že sa vyzná, nenecháva nič na náhodu, odchytí všetky aj skryté riziká. Je flexibilný, dostupný, poradí so všetkým okolo nehnuteľností vrátane financovania. Ďakujem Alex??

Marián. P.

Prišiel, pozrel, čo bolo treba to vybavil a nakoniec predal. Proste super a pre mňa všetko vybavene bez starosti 🙂

Marián V.

Pán Alex je výborný poradca a komunikácia je na vysokej úrovni, jeho snahou je každému vychádzať v ústrety, či už pri vybavovaní hypotekárnej pôžičky, alebo pri vybavovaní iných záležitostí. S touto spoločnosťou máme len dobrú skúsenosť.

Róbert D.

Môžem povedať, že pán Alex je výborný poradca,profesionálny prístup,rýchle, spoľahlivé riešenie každej situacie.
Získa pre klienta najvýhodnejšie podmienky,poradí nielen pri vybavovaní úveru ale aj pri kúpe nehnuteľnosti. Môžem len odporučiť,som veľmi spokojná!! Ešte raz ďakujem.

Andyka D.

Výborná spolupráca! Do procesu vybavovania hypotekárneho úveru sme sa pustili bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúsenosti, ale Alex je skvelý poradca a previedol nás celým procesom veľmi rýchlo, bezbolestne a úspešne. Podarilo sa nám získať úver s mimoriadne výhodnými podmienkami. Predovšetkým oceňujem jeho individuálny prístup ku klientovi a cenné rady, a to nielen ohľadom úveru, ale aj celého procesu kúpy nehnuteľnosti, a taktiež aj optimizmus a podporu vtedy, keď sme to najviac potrebovali. Môžeme len odporúčať!

Sanela K.

S pánom Maksimčukom je vynikajúca a bezproblémová spolupráca. Odbremenil nás od množstva vybavovačiek okolo úveru. Konal vždy rýchlo a profesionálne. Vrelo odporúčam.

Denisa F.

Sama za seba môžem povedať, že pán Maksimčuk je výborný vo svojom obore. Všetko čo sa týkalo hypotekárneho úveru vybavoval riešil čo ma dosť odbremenilo a urobil aj veci navyše, ktoré ani nemusel. Super prístup a skvelá komunikácia. Som maximálne spokojná do budúcna sa určite obraciam už len na Per- Evo a som rada že som sa dala do ich rúk.? Jednoznačne odporúčam všetkými desiatimi. Z mojej strany jedno veľké ďakujem.

Andrea K.

Promptnosť , korektnosť, kvalifikovanosť a serióznosť. Výborná spolupráca!!

Denisa Sz.

Výhodne sme kúpili nehnuteľnosť, získali úver za nadštandardných podmienok, prenajáli a máme zisk. O všetko sa postarala firma Performance Evolution.

Andrej D.

Napriek mojej domnienke o neriešiteľnej situacií, som sa presvedčil, že sú aj možnosti nadštandardných možností.

František B.

Mala som množstvo ponúk na refinancovanie úveru, no presvedčila ma len spoločnosť Perfomance Evolution.

Alexandra D.

So spoločnosťou Performance pracujeme dlhé roky a cez konsolidáciu úverov, získanie podnikateľského, predaj nehnuteľnosti sme sa dostali do úspešného finále, môžem len rekomendovať!

Juraj Č.

Dlhšie sme vyberali nehnuteľnosť nakoniec sme sa rozhodli pre developerský projekt. Máme najlepšie podmienky v banke a šťastne si užívame bývanie. Taktiež ma prekvapil kompletný servis od výberu nehnuteľnosti, cez získanie úveru, poistenie majetku.

Rudolf O.

Na základe odporúčenia som výhodne skĺbila všetky existujúce úvery a refinancovala. Spoločnosť Performance Evolution budem naďalej odporúčať.

Lenka F.

Rýchla spolupráca, výber nehnuteľnosti, úver a dofinancovanie do 100%. Som so službami spokojný.

Štefan Jendek

oslovili sme vás, oslovte aj vy nás

Zavolajte teraz