Chceš vedieť ako Ti môže vlastné bývanie splácať hypotéku?

Chceš vedieť ako Ti môže vlastné bývanie splácať hypotéku?

Nemáš voľnú finančnú hotovosť? Nevadí. Práve teraz je veľmi vhodná doba na kúpu bytu s financovaním cez hypotekárny úver.

Úrokové sadzby sú veľmi nízke a my Ti vybavíme hypotéku s najvýhodnejšími podmienkami už od 0,75% úrokovej sadzby.
Máš unikátnu a výhodnú možnosť vyriešiť nehnuteľnosť a jej prefinancovanie, čím získaš benefity v podobe zliav a poplatkov, na kt. sa budeme podieľať s klientom!

Úroky už od 0,75% pri nových a refinančných úveroch a 100% zľava z poplatku za poskytnutie úveru.

V spolupráci so spoločnosťou ETORA s.r.o. sa zaoberáme projektovaním, výstavbou, rekonštrukciami, výkupom, predajom a prenájmom nehnuteľností, ako aj ich financovaním a vyhľadávaním investičných príležitostí.
Zhodnoť s nami svoje peniaze. Zdajú sa Ti úroky na termínovaných vkladoch nízke a akcie veľmi rizikové? Máme pre Teba riešenie.

investuj rozumne

Aktuálna cena bytov je dosť vysoká, to áno, ale stále sme sa pri niektorých bytoch nedostali na úroveň spred r. 2008. Preto je predpoklad, že to ešte časom bude mierne rásť. Klesať však určite nie.

Na dnešnom trhu máš možnosť kúpiť nehnuteľnosť a následne ju prenajímať (s tým ti samozrejme radi pomôžeme).Pri riešení úveru máme na výber dve možnosti.

Vezmeme nový úver na byt a budeme si to evidovať ako samostatný úver (nebudeme ho spájať s iným úverom, ak už nejaký máme), kde sa z nájmu bude priamo platiť hypoúver + náklady na byt a to, čo zostane – zas máme dve možnosti – buď to minieme na bežnú spotrebu alebo si to vieme niekde sporiť. Uvažujme, že sporenie nebude na 100 rokov, reálne čísla sú ale také, že ak počítame s úrokom pod 1,4% na úver a úrokom na sporení okolo 4-5% ročne, tak sme presvedčení, že je to výhodný „deal“ na minimálne prvú fixáciu to dávať do sporenia

ak máme už úver na bývanie, môžeme to zrefinancovať a navýšiť o kúpu nového bytu. Získame tým nielen to, že máme jeden úver , a teda to “máme pod jednou strechou”, často získame aj o dosť nižší úrok ako máme aktuálne, a teda aj nižšiu splátku. A už aj pri úroku nižšom o 0,3-0,5% môžeme rátať aj s desiatkami eur.

úver môže aj zárabať

Možno to znie komplikovane, máme s tým dlhoročné skúsenosti a všetko zariadime za Teba. Keď sa človek zamyslí nad podstatou, tak zistí, že nie je nič krajšie, ako keď vám nájomca platí byt plus ešte niečo navyše, čo ti zarába tiež (na spomínanom sporení).

Nájmu v Bratislave by sme sa nebáli, vždy tu bol a aj bude dopyt po bytoch, nakoľko zahraničné korporácie tu neustále prichádzajú a ponúkajú nové pracovné miesta a ľudia predsa potrebujú bývať .

Aktuálne je na trhu veľa možností investovania, všade vidíme rôzne reklamy, ale čo je lepšie ako investícia do nehnuteľnosti? Je to dlhodobé a garantované nehnuteľnosťou. A keď sa aj trh zmení a bude ťažšie získať úver na bývanie, ceny nájmov len vzrastú, nakoľko bude väčší dopyt po nájmoch, a tým pádom aj váš zisk ide vyššie. Pri kombinácii so sporením, kedy sa vám už raz zarobené peniaze znovu zhodnocujú, sa vieme dostať s výnosom ročne niekde okolo 10% a to si myslím, že v dnešnej dobe je super. A to všetko vďaka tomu, že si vezmeme úver.

My Ti rozumieme.
Ušetríme Ti čas, urobíme najvýhodnejší návrh, vybavíme administratívu, nájdeme nehnuteľnosť a poskytneme profesionálne zmluvy.

Pomôžeme Vám ?

So všetkým Ti poradia naši špecialisti, vďaka čomu sa môžeš venovať príjemnejším aktivitám.

oslovili sme Ťa, oslov aj Ty nás

Zavolajte teraz